Hakkımızda

Firmamız bu sektöre 2015 yılında resmi olarak giriş yapmıştır. En önemlisi kurucularımızın yöneticilerinin bu sektörde firmamızın kurulmasından daha eski bilgi ve tecrübesinin olmasıdır. Biz de bu yolda hem yöneticilerimiz hemde personel arkadaşlarımız ile beraber bilgi ve birikimlerimizi paylaşarak sektörde öncü bir yerimizi aldığımızı düşünmekteyiz.

Asya Ofis, hedefi küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere daima çözüm ortağı olarak çalışmıştır. Firmamız IT (Bilgi İşlem), Web tasarımLogo tasarımVeri Yedekleme konusunda son derece işimizde titiz bir çalışma ile tüm projelerimizi kusursuz bir şekilde müşterilerimize teslim etmekteyiz. Proje sonrası müşterilerimiz ile çalışmalarımız müşterilerin isteği doğrultusunda projeye destek sağlamaktayız. Yap bitir gitsin mantığı ile çalışmayıp, Yap bitir, destekle mantığı ile projelerimizi yapmaktayız.

Sizde bizim ile tanışıp mevcut projelerinize çözüm ortağı arıyorsanız bizimle tanışmak için bizi arayarak iletişim kurabilir yada numaranızı bırakmanız durumunda ilgili arkadaşlarımız size en kısa süre içerisinde düş sağlayacaklardır.

Asya Ofis | Bilişim Çözümleri